
Hatalmas volt a tát, hiszen csapatunk, de a Várda is a bajnoki címért lépett pályára az utolsó fordulóban. Kolozsi Gergő tanítványainak már egy döntetlen is elég lett volna, hogy az első helyen végezzenek, de győzelemmel koronázták meg egész bajnoki teljesítményüket. Szervezetten, fegyelmezetten játszottak, helyzeteket dolgoztak ki, a 21. percben Szabó Milán góljával nem csak a vezetést, a győzelmet szerezték meg, hanem a bajnoki címet is. A fiúk elbírták a terhet, megbirkóztak a mostoha időjárási körülményekkel is és nyertek!
Az egész idényben nyújtott jó teljesítményükkel megérdemelten lettek az U12-es bajnokság aranyérmesei!
Szép volt srácok!
Várda LA – DVSC-DLA: 0:1 (0:1)
DVSC-DLA: Balogh, Bartha, Bodnár, Lovas, Komlósi, Vékony, Kelemen, Rácz, Hajdú
Cserék: Sándor, Boros, Szabó, Bora, Kristóf, Kiss Z., Kovács
Edző: Kolozsi Gergő
Gólszerző: Szabó 21’
Kolozsi Gergő: Egy nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, ráadásul a szakadó eső is nehezítette a játékot. Nagyot küzdöttünk, jól és szervezetten futballoztunk, szép támadásokat vezettünk, volt több helyzetünk, egyet ezekből sikerült kihasználnunk. A mai teljesítményünkkel feltettük az I-re a pontot, nagyon büszke vagyok a fiúkra! Egy erős bajnokságot tudtunk megnyerni, a siker a csapat érdeme, de ebben Szűcs János munkája is benne van, hiszen az ő irányításával kezdték el a munkát. Nagyon boldogok vagyunk, gratulálok a csapatnak a bajnoki címhez!




