Isten éltessen Kíra!

Ma ünnepli születésnapját a DVSC Schaeffler szélsője, Bánfai Kíra!

0

142475284_4032576116800253_5187584960164701336_o-300x160 Isten éltessen Kíra!Fotó: DVSC Kézilabda/Facebook

Kíra 2020 nyarán érkezett Debrecenbe a Ferencváros csapatából kölcsönbe. Az elmúlt hónapok alatt 10 bajnoki mérkőzésen lépett pályára és 14 gólt szerzett piros-fehér színekben.

Tagja volt 2019-ben a junior Európa-bajnokságon aranyérmes magyar válogatottnak.

A Debreceni Sportélet munkatársai boldog születésnapot kívánnak Bánfai Kírának!