Fotó: DVSC Kézilabda/Facebook
Kíra 2020 nyarán érkezett Debrecenbe a Ferencváros csapatából kölcsönbe. Az elmúlt hónapok alatt 10 bajnoki mérkőzésen lépett pályára és 14 gólt szerzett piros-fehér színekben.
Tagja volt 2019-ben a junior Európa-bajnokságon aranyérmes magyar válogatottnak.
A Debreceni Sportélet munkatársai boldog születésnapot kívánnak Bánfai Kírának!





