Fotó: MLSZ
Korosztályos nemzeti csapatunk e heti programjában két edzőmérkőzés szerepel, mindkét találkozón Románia legjobbjaival találkoznak. Kedden már megmérkőztek a felek, a balmazújvárosi találkozó döntetlen eredménnyel ért véget. Az első összecsapáson kezdőként lépett pályára és végigjátszotta a mérkőzést a DLA U19-es gárda tehetsége, Lipcsei Péter.
Csütörtökön került sor a második párharcra, ezúttal a Nagyerdei Stadionban találkoztak a csapatok. Válogatottunk az első félidőben három perc alatt kétszer vette be a románok kapuját, bár szünet után szépített az ellenfél, de az egygólos előnyt sikerült megtartani a mérkőzés végéig.
A kezdőcsapatban a DVSC két fiatal tehetsége kapott helyet, Bényei Ágoston 83, míg Talpalló Norbert 63 percet töltött a pályán.
Magyarország-Románia 2-1 (2-0)
KZT





