Felvette a versenyt a fiatalokkal Kercseli Évi

Szombaton került megrendezésre Nyírbátorban a Dragon Challenge & Just Run elnevezésű verseny.

0

kercseli-300x179 Felvette a versenyt a fiatalokkal Kercseli Évi

Embert próbáló feladatok vártak mindazokra, akik részt vettek a Dragon Race Sportegyesület szervezésében rendezett megmérettetésen. Az indulók között megtalálhattuk a Gewiss Training SE erőnléti és futóedzőjét, Kercseli Évit is.

Az indulóknak három óra alatt minél több kört kell teljesíteniük – egy kör nagyjából 1.8 kilométer – de legalább ötöt be kell fejezniük. Az igazi próbatételt viszont az jelentette, hogy körönként tíz akadályt is le kellett küzdenie a népes mezőnynek. Ezúttal nem teljesítés esetén elmaradtak a büntetőkörök, a feladatokat mindenképp végre kellett hajtani.

A debreceni Iron Lady sikeresen teljesítette a kihívást, felvette a versenyt a fiatalokkal, sokadjára bizonyítva, nem az életkor számít.

„Korosztályomat egyedül képviseltem, úgy látszik, az ötven plusszosok közül ezúttal én voltam a legbevállalósabb. Ezen a megmérettetésen együtt indultak a különböző korosztályok, ám nem is az volt a célom, hogy versenyre kelljek a fiatalokkal. Ahogy terveztem, egy jó edzésnek fogtam fel ezt a versenyt, számomra kényelmes iramot tartva teljesítettem a kihívást. Először vettem részt ezen az eseményen, nagyon tetszettek a kihívások, főleg a fűrészelős feladat. Ha lesz rá alkalmam, visszatérek, a következő versenyen is rajthoz állok” – fogalmazott Kercseli Évi.

KZT