Jól indult a találkozó, Talpalló Norbert révén a 21. percben megszerezte a vezetést a debreceni csapat. Sajnos a folytatásban nem csak egyenlíteni tudott a Honvéd, hanem még négy góllal rá is tett. A hazaiak 5:1-re megnyerték a találkozót. Baráth Pétert a 65. percben kiállította a játékvezető, ami túl szigorú ítélet volt részéről.
Honvéd-MFA – DVSC-DLA: 5:1 (2:1)
DVSC-DLA: Csordás, Kovács (Csáki 65’), Gyönyörű, Kobály, Lakatos (Girdán 46’), Mező, Talpalló (Kundrák 84’), Kenderesi, Csige, Baráth, Maruscsák (Gellén 65’)
Edző: Joó Zsolt
Gólszerző: Talpalló

Joó Zsolt:
Jól kezdtük a mérkőzést, sikerült megszerezni a vezetést. A félidő vége felé sajnos két egyéni hibánkat kihasználta a Honvéd. Szünetben kértem a játékosoktól, próbáljanak kevesebb hibával játszani, sajnos egy újabb hiba megint gólt eredményezett, ami megfogta a csapatot, kissé szétestünk. Tanulnunk kell ezekből a hibákból, jobban kell figyelnünk a pályán. Kiállítás is sújtott minket. Egy nagyon jó csapat ellen játszottunk, ha nincsenek a hibák, szoros lehetett volna a mérkőzés.




