48 egyesület 467 karatékája lépett tatamira az országos versenyen, köztük a debreceni Shogun SE fiatal harcosai is megmérettették magukat. Rácz Csaba tanítványai ismét bizonyították, tökéletesen elsajátították az edzéseken tanultakat, a nap végén 36 éremmel térhettek haza.
Eredmények:
Küzdelem:
Aranyérem: Pósán Zétény, Uszkai Flóra, Szabó Bence, Balázs Ákos, Csorba Kristóf, Bessenyei Csongor, Sebők Norman, Karap Anna, Vágó Csongor
Ezüstérem: Makay Zétény, Tóth Máté, Sólyom Gréta, Baranyai Máté
Bronzérem: Berényi Imre, Rácz Viktória, Szabó Péter, Remenyik Dániel, Szakály Dominik, Feczkó Zoltán
Formagyakorlat:
Aranyérem: Vágó Márton, Csaplovics Enikő, Bessenyei Csongor, Kozma Ákos, Uszkai Flóra
Ezüstérem: Remenyik Dániel, Szutor Anna, Remenyik Péter
Bronzérem: Sólyom Gréta, Szabó Petra, Sándor Róbert, Szabó Bence, Uszkai Janka, Terbócs Roland, Tarr Bence
A Diákolimpia döntőjében snepai Berencsi Tímea bíróként képviselte a Shogun SE-t.
KZT




