
Az 1. napon az alábbi ellenfelekkel kerültek szembe:
A-csapat: Gyergyószentmiklós, Felcsík, Csíkszereda és Sepsiszentgyörgy
B-csapat: Csíkszereda, Gyergyószentmiklós, Brassó és Bukarest
Az első napi teljesítményeket FEKETE ALBERT vezetőedző elemezte: „Mindkét csapatunk játékával elégedett vagyok, főleg az A-csapat teljesített várakozáson felül. A B-csapat minden mérkőzésén nagyot küzdött, de a játékosaink ennél többre is képesek.”
A második napi vetélytársaink a következők voltak:
A-csapat: Jászberény, Csíkszereda, Felcsík és Gyergyószentmiklós
B-csapat: Sepsiszentgyörgy, Csíkszereda, Gyergyószentmiklós és Felcsík
„Az A-csapat megismételte az előző napi jó teljesítményét, a B-csapat játéka pedig az előző napihoz képest sokat javult. Összességében megállapíthatjuk, hogy az idei torna nagyon hasznos és tanultságos volt. Bizonyítva láttuk, hogy az utóbbi időben a gyerekek minden téren nagyon sokat fejlődtek. Egyetlen mérkőzésen sem játszottunk alárendelt szerepet, sőt a miénk volt a torna egyik legjobb csapata, ez főleg az A-csapatra érvényes. A B-csapat is minden meccsen méltó ellenfélnek bizonyult, ők elsősorban a második napon teljesítettek nagyszerűen.”




