Kedden kezdik értékesíteni a jegyeket a bajnoki elődöntőre

Kedden elővételes jegyvásárlás kezdődik a DEAC jégkorongcsapatának hétvégi, FTC elleni elődöntős találkozóira. A Debreceni Egyetem együttese az ünnepi hosszú hétvégén, szombaton és vasárnap egyaránt 18:30-tól fogadja a Ferencvárost a döntőért vívott párharc harmadik és negyedik meccsén.

0

5c862dfa3f632-300x200 Kedden kezdik értékesíteni a jegyeket a bajnoki elődöntőreFotó: Szepesi Boglárka

A két derbi hazai szektoraiba szóló tiketteket március 12-én, kedden 10:00 órától lehet megváltani a Debreceni Jégcsarnok shopjában. Ezen a napon egészen 19:00 óráig tart nyitva a shop, igaz elképzelhető, hogy a szombati hatalmas rohamhoz hasonlóan ezúttal is néhány óra alatt elkel az összes belépő. Az esetlegesen fennmaradó jegyeket a shopban csütörtökön 15:00-19:00 óra között, vagy a helyszínen, a meccsek előtt is be lehet majd szerezni.

A vendégszektorokba szóló belépők értékesítéséről – a két klub megállapodása értelmében – a Ferencváros gondoskodik, tehát a vendégszektor pénztára egyik találkozón sem nyit ki. A jegyeladás alakulásáról folyamatosan tájékoztatjuk a DEAC-híveket a csapat hivatalos weboldalán illetve közösségi média felületein.