Bravúros DASE győzelem

Taktikus, fegyelmezett játékkal szerezte meg a három pontot az agrár csapata a Hajdúsámson otthonában.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-5-300x172 Bravúros DASE győzelem

Kovács Miklós játékosai tudták, hogy kell egy-két bravúr győzelem is ahhoz, hogy ne kelljen rettegni az utolsó pár mérkőzéstől, és elszakadjanak kicsit a kieső zónától. A középmezőnybe tartozó Hajdúsámson legyőzése már a bravúrkategóriába tartozik. Pedig nem indult jól a mérkőzés a DASE szempontjából, hiszen már a 3. percben hátrányba kerültek, de ez nem okozott zavart a játékukban, pár perc múlva sikerült válaszolniuk egy szépen felépített támadás végén. A félidő hátralévő részében kiegyenlített volt a játék, helyzetek mindkét oldalon adódtak, de az eredmény nem változott. Szünet után ismét a hazaiak kerültek előnybe, de az agrárosok gyorsan egyenlítettek, innentől már a debreceniekről szólt a mérkőzés, még két helyzetet gólra tudtak váltani és teljesen megérdemelten megszerezték a három pontot.

Szép volt srácok!

Hajdúsámson – DASE 2:4 (1:1)

DASE: Polyák, Varga Cs., Pazonyi, Hudák (Lázár 67’), Sina, Harazsti, Reszler, Ramakhutla, Varga V., Molnár, Pázmándi

Edző: Kovács Miklós

Gólszerző: Sina Taghipour 11’,73’, Reszler Zsolt 63’, Haraszti Patrik 90’

Kovács Miklós: Ez egy döntetlen szagú mérkőzés volt igazából, ahol fegyelmezetten játszottunk, ellenfelünk kitámadt, mi pedig ki tudtuk használni a megnyíló területeket. Nagyon fontos volt számunkra ez a győzelem, gratulálok a játékosoknak, hogy az előttünk öt hellyel álló Hajdúsámson otthonából el tudtuk hozni a három pontot.