DASE U16: Kiszenvedett győzelem

Az agrár korosztályos együttese Karcagon lépett pályára a 6. fordulóban.

0

labdarugas05-4-300x225 DASE U16: Kiszenvedett győzelem

Az egész mérkőzésen lelketlenül és kedvetlenül játszott a csapat, nagyon pontatlanok voltak a srácok. Ezt a hozzáállást a hazaiak a 24. percben góllal büntették egy szép támadás végén. Szünet után minimálisan javult csapatunk játéka, ez már eredményességben is megmutatkozott, Nagy Patrik a 60. percben egyenlített. Igazán futballra emlékeztető jelenetet a második gólnál lehetett látni, Csukodi átadását Szilágyi Márton kapásból lőtte a karcagi kapuba. A 91. percben Győri fejese szerencsével túljutott a gólvonalon, ezzel a DASE 3:1 arányban megnyerte a találkozót.

Karcag – DASE: 1:3 (1:0)

DASE: Nagy M., Szilágyi, Makula, Molnár, Marozsán (Haraszin 89’), Csukodi (Nagy B. 86’), Babrik (Nagy P. 46’), Danuti, Szabó (Fülep 46’), Markos, Csikós (Győri 46’)

Edző: Kozma László

Gólszerzők: Nagy P. 60’, Szilágyi 69’, Győri 91’

Kozma László: A játékot tekintve csalódott vagyok, ennél sokkal többet tudunk. Ilyen hozzáállással nem lehet futballozni, az egyetlen pozitívum, hogy megszereztük a három pontot.