DHK U21: Győrben javítottak a juniorok

A vereség soha nem jön jókor, de junior csapatunk elmúlt heti két veresége különösen fájdalmasan érintette a csapatot, a stábot és a szurkolókat egyaránt.

0

51147-1-300x186 DHK U21: Győrben javítottak a juniorok

Ezen az estén nagyszerű csapatjátékkal lepték meg az ellenfelet a mieink. Az első sor ellenállhatatlanul hokizott, Ivanov ötször talált be, de a második sor is felnőtt a feladathoz, Papik két góllal ünnepelte a születésnapját, Orosz Ádám kiválóan teljesített, ahogyan a kapuban Ambrus Levente is. A 2. és a 3. harmad egyre kevésbé szólt a jégkorongról, a hazaiak gyakran provokálták a játékosainkat, sokat szabálytalankodtak, nem véletlenül kaptak 18 perc kiállítást. Örüljünk a szép győzelemnek, de ne feledjük el, hogy a neheze csak ezután következik!

Győri Nemak Dana ETO HC – Debreceni HK 2-11 (1-3, 0-5, 1-3)
Gólszerzők:
 Ivanov(5), Kriukov(2), Filep(2) és Papik(2), illetve Sipák és Madaras