Cselgáncs: Pokk Patrik magyar bajnok

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola cselgáncsozói egy arany-és két bronzérmet szereztek a másodosztályú egyéni országos bajnokságon.

0

4675-300x175 Cselgáncs: Pokk Patrik magyar bajnok

Az UTE Megyeri úti termében, a Horváth István Judocsarnokban negyvenegy klub száztizenkilenc sportolója küzdött meg az érmekért. Mindkét nemben hét-hét súlycsoportban avattak bajnokot. A nőknél bronzéremmel zárt a 63kg-os Dankó Kincső, míg 57kg-ban Oláh Flóra és Wladimir Danica egyaránt az ötödik helyen végzett.

A férfiaknál remek formában küzdött a 60kg-os mezőnyben Pusztai Botond, aki a fináléban a tatabányai Pokk Patrikot legyőzve nyerte meg a bajnoki címet. Kriuchkov Valentin és Balogh Péter a 66 kilósok versenyében lépett tatamira, előbbi a harmadik, utóbbi pedig az ötödik helyen fejezte be a megmérettetést.