A csoportmérkőzések során három győzelmet aratva 9 ponttal végzett a csapat, így a másik csoport második helyezettjével, az Olasz Focisulival kerültek össze az elődöntőben.
A mérkőzést jól kezdték, rengeteg helyzetet alakított ki a csapat. Sokszor a kapus és a kapufa mentette meg az ellenfelet a góltól. Ahogy ilyenkor lenni szokott, a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát és az OF kétszer is betalált és 2:1-re megnyerte a mérkőzést.
Következett a bronzmérkőzés, ahol a DSI ellen kellett megküzdeni a dobogó harmadik fokáért. A nap folyamán egyszer már találkoztak a csoportmérkőzéseken, akkor sikerült legyőzni őket, amit most megismételtek.
Eredmények:
Bozsik akadémia – Loki Fs: 0-2
DVTK – Loki Fs: 0-1
DSI – Loki Fs: 1-2
Olasz Focisuli – Loki Fs: 2-1
DSI – Loki Fs: 1-2
Fotók: lokifocisuli.hu




