
Győrben, az Olimpiai Sportparkban két nap múlva veszi kezdetét Európa legjobb atlétáinak versengése, amelyen 50 nemzet 1063 atlétája képviselteti magát. Legnagyobb létszámmal a magyar csapat nevezett, a 78 sportoló közt Perényi Gabriella tanítványai képviselik Debrecent.
A DSC-SI versenyzői az alábbi számokban indulnak:
Petrozsényi Júlia – 100m gát
K. Szabó Gabriella – 800m
Halász Kristóf – 200m
Hodossy-Takács Sámuel – Magasugrás
Sós Barnabás – 800m




