Öt debreceni atléta az ifjúsági kontinensviadalon

Csütörtökön kezdődik az U18-as Atlétikai Európa-bajnokság.

0

3572-169x300 Öt debreceni atléta az ifjúsági kontinensviadalon

Győrben, az Olimpiai Sportparkban két nap múlva veszi kezdetét Európa legjobb atlétáinak versengése, amelyen 50 nemzet 1063 atlétája képviselteti magát. Legnagyobb létszámmal a magyar csapat nevezett, a 78 sportoló közt Perényi Gabriella tanítványai képviselik Debrecent.

A DSC-SI versenyzői az alábbi számokban indulnak:

Petrozsényi Júlia – 100m gát

K. Szabó Gabriella – 800m

Halász Kristóf – 200m

Hodossy-Takács Sámuel – Magasugrás

Sós Barnabás – 800m