
Ezen az estén nagyszerű csapatjátékkal lepték meg az ellenfelet a mieink. Az első sor ellenállhatatlanul hokizott, Ivanov ötször talált be, de a második sor is felnőtt a feladathoz, Papik két góllal ünnepelte a születésnapját, Orosz Ádám kiválóan teljesített, ahogyan a kapuban Ambrus Levente is. A 2. és a 3. harmad egyre kevésbé szólt a jégkorongról, a hazaiak gyakran provokálták a játékosainkat, sokat szabálytalankodtak, nem véletlenül kaptak 18 perc kiállítást. Örüljünk a szép győzelemnek, de ne feledjük el, hogy a neheze csak ezután következik!
Győri Nemak Dana ETO HC – Debreceni HK 2-11 (1-3, 0-5, 1-3)
Gólszerzők: Ivanov(5), Kriukov(2), Filep(2) és Papik(2), illetve Sipák és Madaras




