A DSI Debrecen mesterére hamarosan emléktáblával gondolnak barátai, tanítványai, sporttársai. Az avatásra november 13-án, vasárnap délelőtt 10 órakor kerül sor az Oláh Gábor utcai sportcsarnok mögött, a kosárlabda pálya melletti területen.
A tréner elismert alakja volt a város sportéletének. Versenyzőként, edzőként évtizedek kötötték a sportághoz. Az avatásra a klub vezetői várnak mindenkit, aki ismerte Csabát, akit versenyekre felkészített, hajdani társakat, ellenfeleket, szurkolókat, barátokat, dzsúdósokat.




