Három bajnoki címmel zárták a hetet íjászaink

Március 10-én Szigetszentmiklóson rendezték a 2024-es év IFAA Teremíjász Országos Bajnokságot.

0

432273250_920161126564306_8430071092579492549_n-300x153 Három bajnoki címmel zárták a hetet íjászainkAz idei teremszezon legrangosabb versenyén állt lővonalhoz hét utolsó napján a debreceni Hajdú Íjász Klub kilenc kiválósága az SZKSK Sportcsarnokban. A cívisvárosi egyesület íjászai ezúttal is pontosan céloztak, hárman a bajnoki dobogó legmagasabb fokán zárták a versenyt. A legfényesebb medálok mellett három ezüst és egy bronzérem is Debrecenbe került.

Eredmények

Aranyérem: Végh Lili Luca, Végh Bori Bíborka, Nagy István Ferenc

Ezüstérem: Kollár Andor, Ludman Patrik, Váncsa Lajos Balázs

Bronzérem: Pintér Panna Emese

4.hely: Pintér Máté Botond

6.hely: Pintér Gábor