Az idei teremszezon legrangosabb versenyén állt lővonalhoz hét utolsó napján a debreceni Hajdú Íjász Klub kilenc kiválósága az SZKSK Sportcsarnokban. A cívisvárosi egyesület íjászai ezúttal is pontosan céloztak, hárman a bajnoki dobogó legmagasabb fokán zárták a versenyt. A legfényesebb medálok mellett három ezüst és egy bronzérem is Debrecenbe került.
Eredmények
Aranyérem: Végh Lili Luca, Végh Bori Bíborka, Nagy István Ferenc
Ezüstérem: Kollár Andor, Ludman Patrik, Váncsa Lajos Balázs
Bronzérem: Pintér Panna Emese
4.hely: Pintér Máté Botond
6.hely: Pintér Gábor




