A DASE ismét pontokat hozna el idegenből

Az utolsó előttihelyen álló Hajdúhadház otthonában lép pályára egyetemi csapatunk a hétvégi fordulóban.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-9-300x172 A DASE ismét pontokat hozna el idegenből

Múlt héten bravúros győzelmet aratott az agrár csapata, a jó formában lévő Kaba otthonából hozták el a pontokat úgy, hogy hátrányból tudtak fordítani. A siker, ahogy Kovács Miklós is fogalmazott, a második félidei teljesítménynek köszönhető: “Szünet után már tudtunk dominálni, kicsivel több lehetőségünk volt a gólszerzésre, mint ellenfelünknek és sikerült megfordítanunk az eredményt, a fiúk az utolsó percig küzdöttek, odatették magukat, egy jó formában lévő Kaba ellen sikerült nyerni”. A győzelemnek köszönhetően felzárkózott a középmezőnybe a DASE.

A hétvégi fordulóban a még nyeretlen, egy pontot gyűjtő Hajdúhadházhoz látogatnak. Mondhatjuk, kötelező a győzelem ellenük, de nem szabad félvállról venni a találkozót, az első perctől koncentráltan, fegyelmezetten kell futballozni. Védelmük sebezhető, ezt mutatja, a Hadház kapta a legtöbb gólt (20) a mezőnyben. Élni kell az adódó lehetőségekkel, megpróbálni már az első félidőben eldönteni a mérkőzést.