A DEAC női futsalosai visszatértek a győztes útra

Egyetemi csapatunk a Szekszárd otthonában fölényes győzelemmel zárta az 5. fordulót.

0

59554249_2784030301639635_2117563595851038720_n-300x184 A DEAC női futsalosai visszatértek a győztes útra

Előzetesen a DEAC volt a mérkőzés esélyese a találkozónak, ez be is igazolódott a 2×20 perc alatt. Nem is a győztes kiléte volt a kérdés, hanem a szerzett gólok száma. Az első találatra a 12. percig kellett várni, amit két percenként még kettő követett a félidő végéig. Szünet után szépítettek a hazaiak, de erre újabb két góllal válaszoltak lányaink és végül 5:1-re megnyerték a mérkőzést.

A győzelemnek köszönhetően a DEAC egy pozíciót javítva, a második helyre lépett a tabellán.

Szép volt lányok!

Szekszárd – DEAC: 1:5 (0:3)

DEAC: Tóth Renáta, Krascsenics Csilla, Horváth Viktória, Mariia Vaskovets, Üveges Katalin

Cserék: Pócsik Lívia, Horváth Petra, Czégény Zsuzsánna

Játékos-edző: Üveges Katalin

Gólszerzők: Horváth Viktória 12’, 16’, Üveges Katalin 14’, 34’, Krascsenics Csilla 39’