A kis DEAC nyerte az egyetemi derbit

A megyei bajnokság pénteki játéknapján a DE két csapata egymás ellen küzdött meg a pontokért.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-3-300x172 A kis DEAC nyerte az egyetemi derbit

Két egyetemi csapat küzdött meg egymással a pontokért, az 5. forduló nyitómeccsén péntek este, akár házi rangadónak is nevezhető a találkozó. Tökéletesen illett, a Futball Éjszakája elnevezésű rendezvény programjába.

Az első félórában egyik csapat sem tudott előnyt kiharcolni, de a mérkőzés hajrájában a kis DEAC kétszer is eredményes volt, a Katona Zoltán távollétében, az edzői teendők ellátásával is megbízott Csák Zsolt révén. Szünet után visszajött a mérkőzésbe a DASE, de a 69. percben Molnár visszaállította a kétgólos különbséget, végül Kincses találata végleg eldöntötte a három pont sorsát.

DEAC-II – DASE: 4:1 (2:0)

DEAC-II: Sáfár, Szarka, Barabás, Hetrovics (Nagy K. 67’), Bíró (Blága 74’), Csák (Varga 74’), Kincses, Rácsai (Molnár 67’), Révai, Bucz (Magyar 82’), Tar (Ozsváth 82’)

Edző: Csák Zsolt

DASE: Polyák, Rácz (Szabó 65’), Schuller, Varga (Mester 80’), Kiss L., Sütő (Németh K. 72’), Pázmándi (Lázár 83’), Dobos (Takács 52’), Nagy N., Molnár, Németh G.

Edző: Dér István

Gólszerzők: Csák 37’, 42’, Molnár 69’, Kincses 81’ ill. Varga 54’