A kis DEAC-ra vár nehezebb feladat

A DASE megszerezheti első győzelmét a megyei bajnokságban.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-300x172 A kis DEAC-ra vár nehezebb feladat

Megye-I. 9. forduló

Katona László együttese a Berettyóújfalu ellen kétgólos hátrányból tudott fordítani az előző fordulóban, ez pedig nagy lelkierőről tett tanúbizonyságot. Hétvégén viszont nehéz találkozó vár az egyetemistákra, a harmadik helyen álló Sárrétudvarit fogadják, akik eddigi hét mérkőzésükön csak egyszer találtak legyőzőre. Ha ugyan az a hit és elszántság fogja jellemezni a csapatot, mint az Újfalu ellen, képesek lehetnek a bravúrra.

DEAC-II – Sárrétudvari

10.06. 14:00           Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya

Az agrárosok nehéz helyzetben vannak, nem elég, hogy még nem sikerült mérkőzést nyerniük, ráadásul pontlevonás is sújtja a csapatot. Az ifik már negyedjére nem tudtak kiállni, így a felnőttek hiába értek el döntetlent az előző fordulóban, pontot nem jegyezhettek. Szombaton Hajdúhadházon lépnek pályára Dér István tanítványai, minden esélyük meg van, hogy megszerezzék első győzelmüket, a vendéglátók sem rendelkeznek acélos mutatóval, nem verhetetlen csapat.