Alétikai CSB: A DSC-SI – NYSC bejutott a döntőbe

Hétvégén rendezték Miskolcon az atléták csapatbajnoki elődöntőjét.

0

luca-300x203 Alétikai CSB: A DSC-SI – NYSC bejutott a döntőbe

A megmérettetésen, ugyan úgy, ahogy korábban is, a debreceniek a nyíregyháziakkal közös csapattal indultak. A kétnapos versenyen a különböző számokban az érmek mellett, értékes helyezéseket szereztek és végül összesítésben a második helyen, 384 pontot gyűjtve jutottak a szeptember 8-9.-én rendezendő Székesfehérvári döntőbe.

Férfi eredmények:

100 méter:

15.Téglási Ákos DSC-SI – NYSC 11.25

16.Béni Gergő Roland DSC-SI – NYSC 11.31

200 méter:

6.Tasi Tibor Dávid DSC-SI – NYSC 22.07

10.Halász Kristóf DSC-SI – NYSC 22.30

11.Téglási Ákos DSC-SI – NYSC 22.34

12.Béni Gergő Roland DSC-SI – NYSC 22.72

400 méter:

3.Tasi Tibor Dávid DSC-SI – NYSC 49.15

6.Szabó Kristóf DSC-SI – NYSC 50.48

7.Győri Balázs DSC-SI – NYSC 50.67

800 méter:

5.Pápai Márton DSC-SI – NYSC 1:54.41

6.K. Nagy Tamás DSC-SI – NYSC 1:54.52

9.Tóth Mikós DSC-SI – NYSC 1:55.59

10.Sós Barnabás DSC-SI – NYSC 1:56.43

1500 méter:

6.Pápai Márton DSC-SI – NYSC 9 3:55.35

5000 méter:

4.Juhász Balázs DSC-SI – NYSC 14:39.56

400 méter gát:

1.Koroknai Tibor DSC-SI – NYSC 53.10

3000 méter akadály:

1.424 Juhász Balázs DSC-SI – NYSC 8:54.70

Magasugrás:

1.Bakosi Péter DSC-SI – NYSC 2.12

5.Hodossy-Takács Sámuel DSC-SI – NYSC 2.00

Távolugrás:

4.Lesku Patrik DSC-SI – NYSC 7.07

7.Varga Péter Balázs DSC-SI – NYSC 6.77

Hármasugrás:

1.Leveleki Bence Miklós DSC-SI – NYSC 14.82

Súlylökés:

2.Szikszai Róbert DSC-SI – NYSC 15.92

3.Kerekes László DSC-SI – NYSC 15.77

5.Káplár János DSC-SI – NYSC 15.31

6.Tóth Balázs DSC-SI – NYSC 14.85

Diszkoszvetés:

1.Szikszai Róbert DSC-SI – NYSC 60.75

2.Káplár János DSC-SI – NYSC 58.20

10.000 méter gyaloglás:

2.Helebrandt Máté DSC-SI – NYSC 43:13.05

4×100 méter:

4.DSC-SI – NYSC 43.13 (Szőke Barnabás, Béni Gergő, Balogh Levente, Téglási Ákos)

4×400 méter:

1.DSC-SI – NYSC 3:17.56 (Győri Balázs, Koroknai Tibor, Szabó Kristóf, Tasi Tibor)

Női eredmények:

100 méter:

1.Kozák Luca DSC-SI – NYSC 11.49

11.Hevesi Hanna DSC-SI – NYSC 12.61 3

12.Rácz Vivien DSC-SI – NYSC 12.73

400 méter:

4.Osváth Krisztina DSC-SI – NYSC 58.09

6.Botos Boglárka DSC-SI – NYSC 59.48

800 méter:

1.K. Szabó Gabriella DSC-SI – NYSC 2:14.68

10.Kozma Bettina DSC-SI – NYSC 2:24.18

5000 méter:

2.Gulyás Vera DSC-SI – NYSC 17:14.74

100 méter gát:

1.Kozák Luca DSC-SI – NYSC 13.40

3000 méter akadály:

1.Kácser Zita DSC-SI – NYSC 10:36.62

Rúdugrás:

1.Klekner Hanga Csenge DSC-SI – NYSC 3.75

Távolugrás:

7.Hevesi Hanna DSC-SI – NYSC 5.43

Súlylökés:

3.Tucsa Veronika DSC-SI – NYSC 2.01

Diszkoszvetés:

1.Kerekes Dóra DSC-SI – NYSC 51.18

2.Zsiga Kinga DSC-SI – NYSC 41.89