Atlétika: Továbbra is jó formában K. Szabó Gabriella

Kecskeméten rendezték meg október 24-én Magyarország 112. Mezeifutó Bajnokságát.

0

122661035_4492843497456730_1709776986735613068_n-300x191 Atlétika: Továbbra is jó formában K. Szabó Gabriella

A hírős város nem először ad otthont az országos bajnokságnak, a kecskeméti helyszín már hagyományosnak számít. Az ország számos pontjáról érkeztek atléták, hogy a különböző korosztályokban eldöntsék, idén melyikük a legjobb terepfutó.

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskolát három sportoló képviselte a szombati versenyen. Az idén remek szezont produkáló K. Szabó Gabriella tovább tartja jó formáját, a felnőtt női mezőnyben remek hajrával a 2. helyen ért célba. Perényi Gabriella és K. Szabó Gábor tanítványa idei legjobb idejével a juniorok közt a legjobbnak bizonyult.

A férfiak között a szintén debreceni Sós Barnabás állt rajthoz, aki a 20. legjobb idővel teljesítette a távot, megjavítva idei legjobb időeredményét, mely a juniorok közt az 5. helyre volt elég.

A serdülő lányok között Kuszkó Lara egyéni rekordját megdöntve a 12 –ként ért célba.