Az egy pont a bennmaradást jelentette a DASE számára

Kiélezett, izgalmas mérkőzésen harcolta ki a bennmaradást egyetemi csapatunk az utolsó fordulóban.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-300x172 Az egy pont a bennmaradást jelentette a DASE számára

Kiesési rangadón lépett pályára a Kaba otthonában a DASE, bár igazi tétje a mérkőzésnek csak az agrárosok számára volt, az egykor szebb napokat megélt cukorgyári gárda már biztos kiesőnek számított. Ennek megfelelően kezdett Kovács Miklós alakulata, rákényszerítették akaratukat ellenfelükre és bő negyedóra játék után már kétgólos előnyre tettek szert. A hazaiak próbálkozásait a 40. percben siker koronázta visszajöttek a félidő végén a mérkőzésbe. Ez belelkesítette a vendéglátókat, sokkal jobban játszottak a második félidőben, mindent megtettek, hogy fordítsanak. A 65. percben egyenlítettek, ami után nagy erőket mozgósítottak a vezető találat megszerzéséért, de csapatunk minden próbálkozásukat hatástalanított.

Az egy szerzett pontnak köszönhetően a DASE megőrizte megye egyes tagságát.