A DVSC kommunikációs vezetője, Szebeni István a klub közösségi oldalán közzétett videóban jelentette be, a Nagyerdei Stadion három szektora a Vasutas ikonjainak nevét fogja viselni a jövőben. Nem tudni, kinek a fejéből pattant ki ez a nagyszerű gondolat – azért sejtjük – csak emeljük előtte a kalapunkat. Maximálisan támogatjuk az ötletet, ezzel egy régi hiányt pótol az egyesület.
Most a szurkolók kezében van a döntés, hiszen a media@dvsc.hu e-mail címen tehetnek javaslatokat arra, hogy kinek a nevét viseljék a szektorok. Ilyenkor szoktuk mondani, melyik ujjunkba harapjuk, hiszen a DVSC 120 éves történelmében számos kiváló játékos rúgta a bőrt debreceni színekben. Ikonokból nincs hiány. Nehéz a választás, mindenki a saját kedvencéről szeretné elnevezni a szektorokat, biztos lesznek viták, ha megszületik a döntés, de inkább örüljünk, mert ez egy remek kezdeményezés. Remélhetőleg sok munkája lesz a DVSC sajtómunkatársainak, olyan sok levelet kell majd átolvasniuk, de abban biztosak vagyunk, ezt nem bánják, sőt örömmel teszik a kollégák.
A klub tett egy lépést, hogy otthonosabban érezzük magunkat a Nagyerdei Stadionban, de ezzel nem ért véget a történet, úgy tudjuk, a szürke betonfalakat is színesebbé teszik a jövőben. Remélhetőleg a jó komfortérzethez a csapat is hozzáteszi a magáét és elkezdik gyűjtögetni a pontokat, győzelmekkel ajándékozzák meg a szurkolókat.
KZT





