
Az U11-es csapatunk az első mérkőzésen 4-1-re legyőzte a Loki Focisulit (Szalók Norbert és Nagy Zoltán két-két találatot szerzett), majd az U10-esek léptek parkettre a DSI ellen, és arattak 6-3-as sikert Szekeres András triplájával, Gurzó György duplájával és Palercsik Zalán góljával.
A döntőben a két DLA-csapat mérkőzött meg egymással, és itt már kijött a korkülönbség, hiszen az U11-esek magabiztosan, 6-0-ra nyertek az U10-es gárdánk ellen. A finálé gólszerzői: Molnár Gergő 2, Szalóki Norbert 2, Rónai Balázs, Nagy Zoltán.




