Bogdanovic kettő, Kerekes egy, DVSC Öregfiúk – Rákóczifalva: 3:1

Újabb felkérést kapott a DVSC Öregfiúk, amely május 1-jén, szerdán a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Rákóczifalván játszott egy gálamérkőzést a házigazdák öregfiú csapata ellen.

0

rakoczi_csapatkep-300x200 Bogdanovic kettő, Kerekes egy, DVSC Öregfiúk - Rákóczifalva: 3:1

A Dencs Antal Sporttelepen rendezett, kétszer harmincperces összecsapás kellemes, napos időben indult, ám az első játékrész közepén hirtelen leszakadt az ég. Ez inkább a hazaiaknak kedvezett, akik nem sokkal később megszerezték a vezetést a Loki színeiben 1995-ben egy mérkőzésen pályára lépő Ruskó Zsolt találatával.

Nemcsak a felhők, hanem a kimaradt debreceni lehetőségek is elvonultak a második félidőre, amikor azonban már a mieink akarata érvényesült. Igor Bogdanovics kétszer, míg Kerekes Zsombor egyszer volt eredményes, kialakítva ezzel a 3-1-es hajdúsági sikerrel végződő gálameccs végeredményét.

Emellett remek debreceni kapusteljesítményeket is láthattak a szurkolók, hisz az első játékrészben Horváth Béla több bravúrt is bemutatott, míg a második félidőben Fekete Róbert szemet gyönyörködtetően hárított egy tizenegyest.

A DVSC Öregfiúk kerete: Horváth Béla, Fekete Róbert – kapusok, Sándor Csaba, Kondás Elemér, Vadicska Zsolt, Madar Csaba, Ronald Habi, Dúró József, Szabó Attila, Kerekes Zsombor, Igor Bogdanovics, Nagy István – mezőnyjátékosok.