Mindkét korosztályos együttes hazai pályán szerepel.

0

3273-300x200 Cigánd ellen javíthatnak a Sportiskola csapatai

Fotó:debrecenisportiskola.hu

U15

Megalázó vereséget szenvedett (10:1) az előző fordulóban Benczik Zsolt együttese a DEAC ellen. Csak bízni lehet abban, a játékosok összekapják magukat, rendezik soraikat, rendet tesznek a fejekben és megmutatják, sokkal jobbak annál, mint amit mutattak azon a mérkőzésen. A harmadik hely szempontjából is fontos ez a találkozó, ha meg akarják tartani helyezésüket, mindenképp győzni kell a Cigánd ellen. De ehhez az előző heti teljesítmény kevés lesz. Csak fegyelmezett játékkal és akarattal lehetnek eredményesek.

DSC SI – Cigánd

05.05. – 12:00    Debreceni Sportcentrum Stadion

U14

Szabó János csapata szintén a DEAC-tól szenvedett vereséget, de ez jóval szorosabb mérkőzés volt, mint az idősebb korosztályé. Kétszer már sikerült legyőzni a Cigándot ebben a bajnokságban, ha összeszedetten, taktikusan játszanak, meg lehet ellenük a harmadik győzelem is. Bár a dobogó elérése már nem lehetséges, de törekedni kell arra, hogy minél előrébb végezzenek a tabellán.