Debreceni aerobik sikerek az Európa-bajnokságon

Remekül szerepeltek a Flex-HD SE junior lányai a magyar válogatott tagjaiként a kontinensviadalon.

0

junior-csoport-3.-helyezés-300x177 Debreceni aerobik sikerek az Európa-bajnokságon

Bakuban megrendezett Aerobik Európa-bajnokságon a debreceni Flex-HD SE junior sportolói öt versenyszámban voltak érdekeltek. Budapesti és pécsi társaikkal együtt, remekül szerepeltek a selejtezőben és bejutottak a nyolcas döntőbe, ezzel megszerezték a nemzetek közötti rangsorban a harmadik helyet, mindenki begyűjtött egy-egy bronzérmet.

Kovács-Judit-és-Hegyi-Dóra-edzők-300x225 Debreceni aerobik sikerek az Európa-bajnokságon

Mindenki izgatottan várta a döntőt, ami igen izgalmasra sikeredett, a lányok nagy meglepetésre két Európa-bajnoki harmadik helyet szereztek.

Junior-trió-4.-199x300 Debreceni aerobik sikerek az Európa-bajnokságon

A sportaerobik kategóriában Görgényi Ilona és Ruzicska Vanessza az öt fős csoport tagjaiként az orosz és olasz vetélytársaik mellett állhattak fel a dobogó harmadik fokára.

A hat fős aerodance csoportba öt versenyzőt adott a Flex-HD SE, Fényes Gréta, Goda Kamilla, Kiss Viktória, Ruzicska Vanessza és Szőke Csenge bronzéremmel térhettek haza.

junior-trió-6.-300x221 Debreceni aerobik sikerek az Európa-bajnokságon

A bronzérmek mellett további értékes helyezéseket értek el a döntőben a debreceni lányok:

Ruzicska Vanessza trió tagként negyedik, Fényes Gréta és Görgényi Ilona szintén trió tagként hatodik helyen zártak, míg egyéniben Ilona a hetedik helyen végzett.