DHSE U15: Visszatértek a győztes útra

A Debreceni Honvéd fiataljai a Karcag ellen léptek pályára a regionális bajnokság 8. fordulójában.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-9-300x172 DHSE U15: Visszatértek a győztes útra

Két, városi riválisok elleni vesztes mérkőzés után az utolsó helyen álló Karcag együttesét fogadták a debreceni fiatalok. A mezőny egyetlen nulla pontos csapata ellen kötelező volt a győzelem, mely elvárásnak meg is feleltek a srácok. Az első félidőben, annak ellenére, hogy mezőnyfölényben játszottak az olaszosok, csak két helyzetet tudtak gólra váltani. Szünet után viszont Kéki László mesterhármasa végleg eldöntötte a pontok sorsát, de a gólok sora ezzel még nem ért véget, a hazaiak háromszor ismét bevették a Karcag kapuját.

Szép volt srácok!

Debreceni Honvéd SE – Karcag: 8:0 (2:0)

DHSE: Birta, Kocsis, Gulyás, Orsó, Kis Gy., Papp Á., Kéki (Boróczki 57’), Oláh, Németh, Szabó Z. (Trefán 51’), Juhász (Kun 41’)

Gólszerzők: Kiss Gy. 22’, Németh 31’, 55’, Kéki 42’, 48’, 49’, Kocsis 60’, Gulyás 77’