DLA-DEAC U19: Zsinórban negyedik győzelem

Korosztályos lánycsapatunk nagyarányú győzelmet aratott a Békéscsaba otthonában.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-300x172 DLA-DEAC U19: Zsinórban negyedik győzelem

Meglehetősen korai kezdéssel rendezték a mérkőzést, a lányok már fél 10-kor pályára léptek, ráadásul csere nélkül kellett végigjátszaniuk a mai találkozót. Mindezen körülmények ellenére egy pillanatra sem fért kétség ahhoz, hogy csapatunk megnyeri ezt a találkozót. A lányaink alapos verést mértek a lilákra, akik még az első félidőben úgy-ahogy tartották is magukat, de a második 45 percben nem tudták feltartóztatni a debreceni rohamokat. Csapatunk szorgalmasan termelte a gólokat, végül kilenc találatig jutottak. Győzelmének köszönhetően a DLA-DEAC fellépett a dobogó harmadik fokára.

Békéscsaba – DLA-DEAC: 0:9 (0:3)

DLA-DEAC: Kovács Krisztina, Urbán Viktória, Bécsi Barbara, Kota Szabina, Pintér Petra, Éles Réka, Kengye Vivien, Kakócz Adelina, Gajzágó Flóra, Komlós Lilla, Fekésházy Eszter

Edző: Üveges Katalin

Gólszerzők: Éles Réka 10’, Kakócz Adelina 39’, 59’, Kota Szabina 40’, 86’, Pintér Petra 47’, Gajzágó Flóra 70’, Komlós Lilla 79’, Urbán Viktória 81’