Döntőben a debreceni és nyíregyházi vegyes csapat

Hétvégén rendezték a Magyarország 2019. évi Atlétikai Csapatbajnokságának elődöntőit.

0

1475857_860216180719533_8425349878711534028_n-300x160 Döntőben a debreceni és nyíregyházi vegyes csapat

A Miskolci, keleti versenyen a DSC-SI és az NYSC, a szokásoknak megfelelően, közös csapatot indított. Mivel az elsődleges cél volt, hogy az első hatban legyenek és bekerüljenek az őszi döntőbe, leginkább a fiatal atléták álltak rajthoz a különböző versenyszámokban, ezt a célt sikerült is teljesíteni, ötödikként 323.5 pontot gyűjtve ott lesznek a fináléban. Sportolóink többsége a jó helyezések mellett, megjavította egyéni csúcsát.

Férfi eredmények:

100 méter:

5.Halász Kristóf DSC-SI – NYSC 11.14 PB

12.Leleszi Máté DSC-SI – NYSC 11.43 SB

13.Domonkos Csaba DSC-SI – NYSC 11.49 SB

14.Berta Máté DSC-SI – NYSC 11.72 PB

200 méter:

6.Tasi Tibor Dávid DSC-SI – NYSC 22.38 SB

10.Halász Kristóf DSC-SI – NYSC 22.61 SB

14.Berta Máté DSC-SI – NYSC 23.49 PB

400 méter:

2.Tasi Tibor Dávid DSC-SI – NYSC 49.12 SB

5.Győri Balázs DSC-SI – NYSC 50.60 SB

6.Szabó Kristóf DSC-SI – NYSC 50.82 SB

7.Dr. Gutema Emánuel DSC-SI – NYSC 50.94 SB

800 méter:

6.Lendvai András DSC-SI – NYSC 1:54.79 PB

13.Tóth Mikós DSC-SI – NYSC 1:59.96 SB

1500 méter:

8.Sós Barnabás DSC-SI – NYSC 4:01.75 SB

5000 méter:

9.Szőke Balázs DSC-SI – NYSC 16:23.82 PB

3000 akadály:

2.Lendvai András DSC-SI – NYSC 9:09.79 SB

Magasugrás:

4.Hodossy-Takács Sámuel DSC-SI – NYSC 2.04

Távolugrás:

2.Varga Péter Balázs DSC-SI – NYSC 7.16 PB

Hármasugrás:

1.Pál Robin DSC-SI – NYSC 15.65 SB

Súlylökés:

3.Kerekes László DSC-SI – NYSC 16.17 SB

5.Tóth Balázs DSC-SI – NYSC 15.06 PB

6.Szabó Patrik DSC-SI – NYSC 14.25 PB

Diszkoszvetés:

1.Szikszai Róbert DSC-SI – NYSC 60.18 SB

2.Káplár János DSC-SI – NYSC 59.91 PB

5000 méter gyaloglás:

1.Helebrandt Máté DSC-SI – NYSC 19:59.02 SB

4×100 méter:

3.DSC-SI-NYSC (Domokos Csaba, Béni Gergő, Berta Máté, Leleszi Máté) 43.34

Női eredmények:

100 méter:

7.Hevesi Hanna DSC-SI – NYSC 12.67 SB

200 méter:

9.Dávid Anna DSC-SI – NYSC 26.31 SB

12.Botos Boglárka DSC-SI – NYSC 27.07 SB

400 méter:

5.Dávid Anna DSC-SI – NYSC 58.78 PB

8.Botos Boglárka DSC-SI – NYSC 60.11 SB

400 gát:

7.Donka Réka DSC-SI – NYSC 1:08.27

Rúdugrás:

1.Klekner Hanga Csenge DSC-SI – NYSC 4.05

Távolugrás:

5.Rácz Vivien DSC-SI – NYSC 5.71

9.Fodor Anna DSC-SI – NYSC 5.14 PB

Hármasugrás:

1.Nyisztor Petra DSC-SI -NYSC7 12.51 SB

Súlylökés:

5.Tucsa Veronika DSC-SI – NYSC 12.19 SB

Diszkoszvetés:

2.Kerekes Dóra DSC-SI – NYSC 51.40

4.Zsiga Kinga DSC-SI – NYSC 41.81

Gerelyhajítás:

4.Nyisztor Petra DSC-SI – NYSC 45.92 PB

11.Korompay Zsuzsanna DSC-SI – NYSC 37.37 SB

4×400 méter:

4.DSC-SI-NYSC (Botos Boglárka, K. Szabó Gabriella, Garai Graciana, Dávid Anna)

3:59.27