DSC-SI U17: Egy félidő alatt lezárták a mérkőzést

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola korosztályos labdarúgói a Karcag ellenében magabiztos játékkal gyűjtötték be a három pontot.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-4-300x172 DSC-SI U17: Egy félidő alatt lezárták a mérkőzést

Az előző fordulót nagyarányú vereséggel zárták a sportiskolások, a Várda otthonában nyolc góllal maradtak alul ellenfelükkel szemben. Az 5. fordulóban abban a reményben léptek pályára a fiatalok, hogy megszerzik idei első győzelmüket.

Ennek megfelelően kezdték a mérkőzést, már a 4. percben gólra váltották helyzetüket, majd megtartva a lendületet, már kettőre növelték előnyüket. Továbbra sem lassítottak a kék-sárgák, a következő 20 percben még kétszer beköszöntek a karcagi kapuba. Lényegében már az első félidőben eldőlt a mérkőzés, az volt a kérdés, a második játékrészben akarják-e még gyarapítani góljaik számát.

Ahogy az elsőt, úgy kezdték a debreceniek a másodikat, első támadásukból megszerezték ötödik találatukat. A magabiztos vezetés talán túlságosan is megnyugtatta a srácokat, a vendégek kétszer is szépítettek, de egyenlítési reményüket gyorsan elfoszlatták a hazaiak, a 80. percben pontot tettek a mérkőzés végére.