DSC-SI U19: Küzdelmes mérkőzésen lett meg a győzelem

Selyem Nándor tanítványai a Mezőkövesd legyőzésével továbbra is 100%-os teljesítménnyel vezetik a bajnoki tabellát.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-17-300x172 DSC-SI U19: Küzdelmes mérkőzésen lett meg a győzelem

Nem mondhatni, hogy a legjobb játékukat nyújtották a sportiskolások, de küzdeni tudásból kiválóra vizsgáztak. Az első félidőben kiegyenlített volt a játék, de a kapuk érintetlenek maradtak. A második játékrészben előbb Galla Patrik értékesítette helyzetét, majd a 69. percben Prokisch Dominik duplázta meg az előnyt. A vendégek még szépítettek, de ezzel el is lőtték az összes puskaporukat.

A mérkőzés lefújása előtti percekben történt egy sajnálatos eset, támadónk, Spitzmüller Levente és a vendégek kapusa egy beívelést követően ütköztek, ami után mindkét játékos a földön maradt. Úgy nézett ki, nagyon komoly a baj, de ápolás után folytatni tudták a játékot. Levente a lefújás után nem érezte jól magát, mentővel kórházba szállították. Szerencsére a vizsgálatok nem mutattak ki károsodást, haza is engedték támadónkat. Jobbulást kívánunk a tehetséges játékosnak.

Szép volt srácok!

DSC-SI – Mezőkövesd: 2:1 (0:0)

DSC-SI: Ésik, Prokisch, Arday, Gál (Kocsis 46’), Furó (Nagy I. 46’), Nagy D. (Tamás 81’), Nemes, Sándor, Nánási, Galla, Spitzmüller

Edző: Selyem Nándor

Gólszerzők: Galla 56’, Prokisch 69’

Selyem Nándor: Voltak gondjaink, a héten betegség miatt többen hiányoztak az edzésekről, négyen lázasak voltak. Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, egy jól játszó ellenféllel találkoztunk, szerintem mezőnyben kicsit jobb is volt a Mezőkövesd, de küzdeni tudásunk eredményeképpen itthon tudtuk tartani a három pontot. Lehet, a fiúk a sikerek hatására elhiszik, már könnyebben fognak jönni a győzelmek, talán ez is oka a visszafogottabb teljesítménynek. Meccs közben nem úgy alakult a játék, ahogy szerettük volna, de nem tudtunk váltani.  Az viszont dicséretes, hogy így is sikerült megnyernünk a találkozót, amihez gratulálok a csapatnak.