DVSE – BVSC 0:3

Mindhárom utánpótláscsapatunk alulmaradt az elmúlt hétvégén a BVSC Zuglóval szemben.

0

43569353_1959928027387305_8141530802182684672_n-300x200 DVSE - BVSC 0:3Fotó: Nagy Anita

Kádár Kálmán ifistái és Szabó Bence gyerek csapata egy kísértetiesen hasonló összecsapáson szenvedtek vereséget 13-11 arányban, egy elrontott harmadik negyednek köszönhetően. Kardos Sándor serdülői az első félidőben játszottak gyengébben, ám hiába kapaszkodtak becsülettel a fordulás után, végül nem sikerült utolérniük az esélyesebb fővárosiakat.

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság, 3. forduló

DVSE – BVSC-Zugló 11-13 (3-2, 2-2, 2-5, 4-4)

DVSE gólszerzői: Fekete Gergő 3, Melegh Milán 3, Turcsányi Ákos, Nagypál Sámuel, Farkas Miklós, Kardos Márton, Nagy Norbert.

Kádár Kálmán: Nagyon szerettünk volna nyerni, ennek megfelelően a fiúk kellő alázattal és küzdeni akarással álltak a találkozóhoz. Sajnos a második félidőre elfáradtunk, nem tudtuk belőni a kialakított helyzeteket, és a BVSC van olyan jó csapat, hogy megbüntesse a hibáinkat. Rendre lefordultak rólunk, és jó százalékban kihasználták a ziccereiket, így az utolsó negyedben már sikerült meglépniük, amit már nem tudtunk visszahozni.

Fiú Serdülő Országos Bajnokság, 3. forduló

DVSE – BVSC-Zugló 9-13 (1-3, 2-5, 4-1, 2-4)

DVSE gólszerzői: Krasznai Bendegúz 4, Nagy Norbert 4, Ördögh Dénes.

Kardos Sándor: Bár egy nagy múltú és papíron erősebb csapattal játszottunk, a mérkőzést visszanézve akár döntetlen vagy egy győzelem is lehetett volna. Nem kezdtünk jól, de a fordulás után sikerült visszajönnünk, és közel álltunk az egyenlítéshez. Sajnos ekkor az egyik meghatározó játékosunk kiszállt, így nem sikerült fordítanunk. A végén az addig kevesebbet játszók és a fiatalok is leehetőséget kaptak. Gratulálok a BVSC-nek a győzelemhez.

Fiú Gyermek Országos Bajnokság, 3. forduló

DVSE – BVSC-Zugló 11-13 (5-6, 3-2, 1-2, 2-3)

DVSE gólszerzői: Pataki Ábel 4, Mercs Dániel 3, Fedác Dominik 2, Szilágyi Ábel, Kis Ferenc.

Szabó Bence: Első ránézésre a kétgólos vereség nem egy rossz eredmény a komoly hagyományokkal és széles bázissal rendelkező BVSC ellen, ugyanakkor ebben most benne volt a győzelem is. Végig ki-ki meccset játszottunk, de sajnos a harmadik negyed végét és a negyedik negyed elejét elrontottunk, amikor elléptek négy góllal. Az eredménytől függetlenül azt gondolom, hogy eddig a legjobb meccsünk volt a szezonban, büszke vagyok a fiúkra, erre a teljesítményre már lehet építkezni.