Érmekkel kezdték a szezont fiatal atlétáink

Hétvégén rendezték Debrecenben a Serdülő és Ifjúsági Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokságot.

0

1_ob_serd_ujonc_2016_di_9_1600x1200-300x169 Érmekkel kezdték a szezont fiatal atlétáinkFotó: atletika.hu

A Gyulai István Atlétikai Stadionban rendezett kétnapos viadalon, a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola fiatal atlétái is rajthoz álltak a különböző korosztályok versengésén és érmekkel, jó helyezésekkel, valamint új egyéni csúcsokkal zárták a versenyt. Az ifjúságiak között távolugrásban Rácz Vivien aranyérmet szerzett, míg ugyanebben a korosztályban, de a fiúk között a 300 méter megnyerése után Szabó Bence szintén a dobogó legmagasabb fokára állhatott fel. A leány 100 gáton Petrozsényi Júlia második helyen ért célba.