Fiú Gyermek Országos Bajnokság A csoport 5. forduló:

DVSE – KSI SE          8-20 (2-2, 3-7, 0-4, 3-7)

DVSE: Pataki Balázs, Csikortás Dominik, Mercs Dániel (1), Barta Tóbiás, Tőzsér Dávid (3), Nagy Norbert Imre (2), Balogh Benedek Márk, Kovács Máté, Demény Márton (1), Vigh Gergő, Fedac Dominic Zsolt, Pataki Ábel, Kis Ferenc Ágoston, Papp Milán, Nagy Benedek Máté (1)

Edző: Szabó Bence

Gól/emberelőny: 3/5

Gól/büntető: 2/2

Edzői értékelés:

Szabó Bence: Két nappal ezelőtt játszottunk a Ferencváros ellen, ahhoz képest ez a KSI egy erősebb csapat. A találkozó elején sikerült meglepnünk a vendégeket a jó védekezésünkkel és összeszedett játékunkkal. Ezt igazolja az első negyed is, ahol 2-2 volt az eredmény. A KSI eddig három mérkőzésen szerzett 78 gólt, ami azt jelenti, hogy meccsenként 26-szor voltak eredményesek. Az első negyed után sajnos belejöttek a játékba, és a végén a 20-at is elérték. Talán a legnagyobb dicséretet a vendégek edzőjétől kaptuk. Azt mondta a találkozó után, hogy ebben a bajnokságban ilyen kemény csapattal még nem játszottak.

Fiú Serdülő Országos Bajnokság A csoport 5. forduló:

DVSE – KSI SE          6-18 (3-3, 1-4, 2-6, 0-5)

DVSE: HartlMartin Csaba, Varga Márk Adrián, Oltean Sebastian Stefan (3), Krasznai Bendegúz Róbert, Szalatyán Ádám, Tóth Péter (1), Farkas Ádám (1), Farkas Miklós, Nagy Norbert Imre, Kardos Márton, Nagyházi Balázs, Ördögh Dénes, Lévai Balázs Márk (1), Hajdu Lajos Attila

Edző: Kardos Sándor

Gól/emberelőny: 2/11

Gól/büntető: –

Kiállítás cserével: Oltean Sebastian Stefan

Kipontozódott: Szalatyán Ádám

Kardos Sándor: Örülök, hogy az első két negyedben tudtuk tartani az iramot, a nagyon erős KSI-vel. Az első negyedben 3-3 volt az állás, amivel megleptük őket. Lehet, hogy ők sem koncentráltak annyira, de szerintem mi is folyamatosan fejlődünk. A nagyszünetben 7-4-re vezetett az ellenfél, ami egy ilyen csapat ellen véleményem szerint egy jónak mondható eredmény. A meccs végére elfogytunk, három játékosomnak is két kiállítása volt. A meghatározó centerünk kipontozódott, aztán egy másik fontos játékosunkat Oltean Sebastian Stefant is elveszítettük szövegelés miatt végeleges cserével. A cserék próbálták felvenni a versenyt a fővárosiakkal, de ma sajnos ez nem sikerült. Gratulálok, és sok sikert kívánok a KSI csapatának.

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság:

DVSE – KSI SE          5-11 (4-1, 0-1, 0-4, 1-5)

DVSE: Bíró Máté, Kovács Bence, Dienes Imre Balázs, Nagypál Sámuel (1), Katona Gábor, Farkas Miklós, Borsi János, Soós Nataniel, Zsilák László (1), Kardos Márton, Turcsányi Ákos (1), Macsi Martin(1), Kuprák Máté (1), Oltean Sebastian Stefan

Edző: Miroslav Bajin

Gól/emberelőny: 0/3

Gól/büntető: 1/2

Miroslav Bajin: Megint nagyon jól indultunk. Nagyon jó volt a védekezés az első félidőben. A harmadik és negyedik negyedben valami nem működött a védekezésünkben. A visszarendeződéseknél sokat hibáztunk. Volt pár furcsa játékvezetői ítélet is. Az első negyedben a védekezés mellett a  támadásban is nagyon jók voltunk. A második negyedben a védekezés továbbra is működött, de a gólok nem jöttek sajnos. Hozzá kell tennem, hogy megint két centerünk nélkül játszottunk. A jó védekezésből lehet sikeres támadásokat felépíteni,  ez az elején nagyon jól ment, aztán valahogy megálltunk. Ez a harmadik olyan összecsapás, ahol vezettünk, de végül vereséget szenvedtünk. Az eredmény alapján ez egy sima mérkőzés volt a vendégeknek, de ha megkérdeznénk tőlük, akkor biztos, hogy nem ezt mondanák. Pénteken jön a BVSC elleni találkozó, ami szintén egy rangadó lesz. Szeretnék gratulálni a mi csapatainknak, és a KSI együtteseinek is.