
Az első félidő teljesen rendben volt, jól játszottunk, birtokoltuk a labdát, voltak veszélyes támadásaink. A második játékrészben sok volt a pontatlanság a játékunkban, sok labdát veszítettünk, e miatt magunkra húztuk ellenfelünket, akik az utolsó pillanatban ki is tudtak egyenlíteni, ezzel kicsúszott a kezünkből két pont. A 83. percben viszont nekünk volt egy hatalmas helyzetünk, ha azt kihasználjuk, megnyerhettük volna a mérkőzést. Sajnos már a mérkőzés elején meg kellett bontani a csapatot Szécsi sérülése miatt, majd Bódit is le kellett cserélni. Győzni szerettünk volna, sajnos nem sikerült, ezért csalódott vagyok, de úgy gondolom, a bajnokcsapat otthonában értékes egy pontot szereztünk, túlnyomórészt jó teljesítménnyel. Dolgozunk tovább, próbáljuk a hibákat kijavítani, készülünk az MTK elleni hazai mérkőzésre.




