Jégkorong: Ez meg mégis mi volt?

Brassóban kezdte meg erdélyi túráját a DEAC, jól indult mindez, de rémálomszerűen végződött.

0

323886713_1360322331396961_803605430812376002_n-300x154 Jégkorong: Ez meg mégis mi volt?Fotó: deac.hu

Mindenféle arcát mutatta már a szezon során a debreceni csapat, de a csütörtök esti meccsén hatvan perc is elég volt nekik minderre.

György József tanítványai álomszerűen kezdték a mérkőzést, az első harmad elején már a vezetést is megszerezték. Ez az egygólos előny a második harmadban háromgólosra duzzadt. Mihalik után Sándor és Molnár is eredményes volt. Jártunk ekkor a 25. percben. Majd egyszerre minden megváltozott, debreceni szempontból ráadásul abszolút negatív irányba – hét és fél perc alatt kiegyenlítettek a kék-sárgák. Két játékrész után így 3–3 állt az eredményjelzőn.

Ezzel azonban nem ért véget a rémálom a cívisvárosiak számára. A harmadik etapban minden a hazaiakról szólt, szereztek három gólt, ami azt jelentette, hogy 0–3 fordítottak és nyerték meg az összecsapást 6–3-ra.

Nehéz pillanatok várnak még a debreceniekre az alapszakasz végéhez közeledve.