
A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola négy atlétája állt rajthoz a fővárosi viadalon. Koroknai Tibor ezúttal 600 síkon indult és szerzett ezüstérmet, míg Győri Balázs 400-on, valamint Fodor Anna hármasugrásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Lendvai András 3000 méteren hatodikként ért célba.
Férfi eredmények:
400 méter:
3.Győri Balázs DSC-SI 50.27 (új egyéni csúcs)
600 méter:
2.Koroknai Tibor DSC-SI 1:20.24 (új egyéni csúcs)
3000 méter:
6.Lendvai András DSC-SI 8:38.58
Női eredmények:
Hármasugrás:
3.Fodor Anna DSC-SI 11.87 (idei legjobb eredmény)





