Egy ezüst és két bronz Budapestről

Hétvégén került megrendezésre a MASZ Nyílt Fedettpályás Versenye.

0

KoroknaiTibor629-300x175 Egy ezüst és két bronz Budapestről

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola négy atlétája állt rajthoz a fővárosi viadalon. Koroknai Tibor ezúttal 600 síkon indult és szerzett ezüstérmet, míg Győri Balázs 400-on, valamint Fodor Anna hármasugrásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Lendvai András 3000 méteren hatodikként ért célba.

Férfi eredmények:

400 méter:

3.Győri Balázs DSC-SI 50.27 (új egyéni csúcs)

600 méter:

2.Koroknai Tibor DSC-SI 1:20.24 (új egyéni csúcs)

3000 méter:

6.Lendvai András DSC-SI 8:38.58

Női eredmények:

Hármasugrás:

3.Fodor Anna DSC-SI 11.87 (idei legjobb eredmény)