Kiélezett mérkőzésen nyert a DEAC

Hatpontos mérkőzésen győzött a DEAC.

0

deacu20-300x176 Kiélezett mérkőzésen nyert a DEACFotó:deac.hu

A DEAC U20-as csapata a Veszprém futsalosait fogadta a bajnokság 15. fordulójában. A két gárdát három pont választotta el egymástól a mérkőzés előtt, várható volt, hogy szoros találkozót vívnak egymással.

A kezdő sípszó után hamar megszerezték a vezetést a debreceniek, de a Veszprém nem akart adós maradni, gyorsan egyenlített, sőt a vezetést is átvette. A játékrész vége előtt szerencsére sikerült egalizálni az eredményt.

A második félidőben hol az egyik, hol a másik csapat szerzett gólt, felváltva jutottak vezetéshez. A 35. percben két gólra ellépett a DEAC és ez később kulcsfontosságúnak bizonyul, a vendégek már csak szépíteni tudtak az utolsó percben, így debreceni győzelem született.