Kiütötte ellenfelét a DASE

Az agrár csapata hazai pályán a Vámospércs ellen lépett pályára hétvégén.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-1-300x172 Kiütötte ellenfelét a DASE

Kovács Miklós fiai egy szokatlanul sima mérkőzésen szinte rajt cél győzelemmel, nagyon gyors gólokkal, hamar lesöpörték azt a Vámospércset, amely közvetlen riválisuk. Már az első félidőben megnyugtató előnyre tettek szert, szünet után pedig még rátettek a srácok egy lapáttal és növelték góljaik számát.

DASE – Bocskai SE Vámospércs 8:0 (3:0)

DASE: Polyák, Varga Cs. (Pazonyi 67’), Sina, Kiss, Lázár (Nagy B. 46’), Reszler, Ramakhutla, Nagy N., Takács (Varga V. 46’), Molnár, Pázmándi

Edző: Kovács Miklós

Gólszerzők: Taghipour 7’, 60’, Pázmándi 11’, Takács 17’, Reszler 55’, Siyabonga 68’, 80’, 82’

Kovács Miklós: Jól kezdtük a mérkőzést, jól futballoztunk, nagyon hamar három gólos vezetésre tettünk szert. A játékrész hátralévő idejében kicsit visszább vettünk a tempóból, de a második félidőben megint megrázta magát a társaság, és újabb öt gólt szereztünk. Az ellenfelünknek voltak hiányzói, mentálisan sincsenek jó helyzetben, nyolc mérkőzés óta nem tudtak nyerni, ezt most ki tudtuk használni.