Közel állt a bravúrhoz, de pont nélkül maradt a DASE

Az agrár csapata a Hajdúszoboszló vendégeként lépett pályára a hétvégi fordulóban.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-5-300x172 Közel állt a bravúrhoz, de pont nélkül maradt a DASE

Annak ellenére, hogy a hazaiak voltak a mérkőzés egyértelmű esélyesei, az első félidőben inkább kiegyenlített volt a játék, helyzetek mindkét oldalon adódtak, de a szoboszlói gárda ezekkel jobban sáfárkodott, kettőt gólra tudtak váltani. Szünet után Kovács Miklós együttese visszajött a mérkőzésbe, előbb Takács révén szépítettek, majd Sina Taghipour révén egyenlítettek, sőt, akár további gólokat is szerezhettek volna, de kimaradtak a helyzetek, viszont ellenfelük ismét betalált. Az agrárosok mindent egy lapra feltéve kitámadtak, ezzel fellazult a védelmük, amit a Hajdúszoboszló ki is használt, és a hosszabbításban visszaállították a kétgólos különbséget.

Hajdúszoboszlói SE – DASE: 4:2 (2:0)

DASE: Polyák, Varga Cs. (Rácz 46’), Nagy N. (Mester 60’), Takács, Sina, Kiss, Molnár, Nagy B., Reszler, Haraszti, Hudák

Edző: Kovács Miklós

Gólszerzők: Takács István 47’, Sina Taghipour 61’