Loki Focisuli U14: Újabb lépés a bajnoki cím felé

Cigándon folytatta tökéletes szezonját a Loki Focisuli korosztályos együttese, újabb pontokkal gyarapítva egységei számát.

0

163089448_4038839166172175_7664873574468119167_n-560x420-300x225 Loki Focisuli U14: Újabb lépés a bajnoki cím felé

Imponáló mérleggel emelkedik ki a mezőnyből Kovács Krisztián együttese, mely gárda tökéletes szezont fut, 17 játéknap után begyűjtve a maximális egységeket. Ezt a pazar sorozatot a Cigánd otthonában sem akarták megszakítani, szombaton három pontért utaztak a szabolcsi városba.

A debreceni srácok hamar a hazaiak tudtára adták, ma csak ők hagyhatják el győztesen a pályát, már a 3. percben megszerezték a vezetést. Egyértelmű volt a piros-fehér fölény, ám a Cigánd sokáig megőrizte kapuját az újabb góltól, de csak 22. percig tudták feltartóztatni a vendégrohamokat. Gyors egymásutánban kétszer kapitulált a védelmük, ezzel ki is alakult a félidei végeredmény.

Fordulás után, némi meglepetésre, a hazaiak góllal indítottak, de hamarosan érkezett a debreceni válasz, újra három találatnyi lett a különbség. A mérkőzés utolsó perceiben tovább nőtt a különbség, még kétszer zördült meg a hazai háló.

Szép volt srácok!

Cigánd – Loki Focisuli: 1:6 (0:3)

Loki Focisuli: Dobó, Ari, Boros (Papp G. 41’), Csarkó (Rácz 54’), Bora (Kovács D. 62’), Pecséri (Kovács K. 41’), Lénárt, Seres (Bándy 45’), Szilágyi, Pásztor, Kelemen

Edző: Kovács Krisztián

Gólszerzők: Csarkó 3’, Lénárt 22’, Szilágyi 26’, Papp G. 50’, 78’, Kovács D. 80’