Loki Focisuli U15: A Cigánd sem tudta lefékezni csapatunkat

A regionális bajnokság 7. fordulójában, a Cigánd ellen folytatta jó sorozatát a Loki Focisuli korosztályos együttese.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-6-300x172 Loki Focisuli U15: A Cigánd sem tudta lefékezni csapatunkat

Az eddigi hat fordulóban nem talált legyőzőre a piros-fehér alakulat, csak a FILO gárdája tudott egy ponttal távozni Debrecenből. Előző héten a városi rivális DHSE feletti nagyarányú győzelemmel hangolódtak a vasárnapi, Cigánd elleni találkozóra a lokisták.

Az első félidő első felében nem találtak egymáson fogást a csapatok, de a 20. percben Kovács Benedek előnyhöz juttatta a hazaiakat. Néhány minutum múlva viszont jött a vendégek válasza, akik ledolgozták a hátrányukat. A játékrész hátralévő részében nem változott az eredmény, a csapatok döntetlen állással vonultak szünetre.

A második félidő elején Enyedi és Diószegi 5 perc alatt kétgólosra növelte a debreceniek előnyét, viszont a Cigánd nem adta fel, sikerült csökkentenie a hátrányt. Mielőtt a vendégek elhihették volna, hogy ponttal távozhatnak, Kovács találata ebbéli reményüket szertefoszlatta, majd az utolsó percekben Marinka bebiztosította a Loki Focisuli győzelmét.

Loki Focisuli – Cigánd: 5:2 (1:1)

Loki Focisuli: Tomosi, Kovács B. (Vojth 75’), Pirka (Burzán 61’), Oláh, Sóvári, Hadházi (Enyedi 51’), Diószegi, Sinyi, Nagy Gy. (Sipos 61’), Pásztor, Marinka

Gólszerzők: Kovács B. 20’, 73’, Enyedi 55’, Diószegi 60’, Marinka 77’