
U19
Csak egy cserével tudott kiállni a mérkőzésre a piros-fehér alakulat, de ez nem okozott gondot, így is magabiztos győzelmet arattak a 64. perctől emberhátrányban játszó Mátészalka ellen. Az első játékrészben megnyugtató, kétgólos előnyre tettek szert, majd a második játékrészben még háromszor bevették a nyírségiek kapuját.
Szép volt srácok!
Loki Focisuli – Mátészalka: 5:1 (2:0)
Loki Focisuli: Horváth, Zurbó, Szabó, Konyári, Hűse, Megyessy, Pék, Lévai, Csordás, Szijjártó (Géber 73’), Sándor
Gólszerzők: Konyári 14′, Szijjártó 34′, Csordás 47′, 78′, Zurbó 55′
U17
Már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést a Mátészalka, 45 percnyi játék után négy gólt jegyezhettek. Szünet után növelték előnyüket a nyírségiek, a piros-fehér alakulat próbált ugyan zárkózni, de csak három találatra futotta erejükből.
Loki Focisuli – Mátészalka: 3:6 (0:4)
Loki Focisuli: Tassonyi, Széles, Valentin M., Pelles, Lakatos, Bordás, Gellén, Valentin Zs. (Törőcsik 46’), Ferenczi, Tóth D. (Kiss M. 46’), Kis P.
Gólszerzők: Bordás 66’, Pelles 85’, 90’




