Madalina nyáron visszatér hazájába

Madalina 2017 nyarán érkezett a DVSC-hez, ám egy súlyos bokasérülés miatt hosszú ideig volt kényszerpihenőn első debreceni szezonjában. Védekezésben így is csapatunk alapemberévé vált. Madalina végül főleg személyes okok miatt döntött úgy, hogy távozik.

0

43599498_2170703052987578_6240698475927830528_n-300x200 Madalina nyáron visszatér hazájábaFotó: DVSC Kézilabda Facebook

„Büszkeséggel tölt el, hogy két évig a DVSC játékosa lehettem – mondta a klub honlapján Madalina Zamfirescu.– Először játszottam az országomon kívül, de hamar befogadtak, rengeteg barátra tettem szert. Soha nem fogom elfelejteni a fanatikus debreceni szurkolókat. Nagyon nehéz döntést hoztam, amikor úgy döntöttem, hogy távozom. Rengeteg nehézségen mentem keresztül az elmúlt másfél évben. Sajnos sokszor voltam sérült, ezért a játék sem úgy ment, ahogy elvártam volna magamtól. A legfőbb indok azonban, hogy hiányzott a családom! Mindenkinek köszönetet szeretnék mondani az itt töltött időszakért, és megígérem, hogy mindig barátként fogok visszatérni Debrecenbe!”