Népes mezőny a Kelet Kupán

A Gyulai István Atlétikai Stadionban rendezték hétvégén a Kelet Kupát.

0

20190518_160010-e1558355491412-300x225 Népes mezőny a Kelet Kupán

A kétnapos megmérettetés nyitónapján, a 12 éve elhunyt szakember, Vona Attila emléktáblájának ünnepélyes avatására került sor.

20190518_145425-e1558355357513-300x225 Népes mezőny a Kelet Kupán

Az ünnepség után a versenyeké volt a főszerep, az ország minden részéből érkeztek atléták, hogy a különböző korcsoportokban összemérjék erejüket. A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola sportolói remekül szerepeltek, érmes helyezésekkel, új egyéni csúcsokkal zárták a kétnapos viadalt.

Felnőtt eredmények:

Férfiak:

100 méter „B” döntő:

4.Halász Kristóf DSC-SI 11.23

200 méter:

11.Halász Kristóf DSC-SI 22.52 SB

300 méter:

4.Halász Kristóf DSC-SI 36.25 SB

6.Miklóssy Ferenc Gellért DSC-SI 37.91 PB

9.Harmati Balázs DSC-SI 39.73 PB

10.Opre Levente DSC-SI 39.98 PB

800 méter:

10.Reguly Ábel DSC-SI 1:55.96 PB

11.Dr. Gutema Emánuel DSC-SI 1:56.24 SB

17.Baráth Benjámin DSC-SI 1:58.28 PB

18.Sós Barnabás DSC-SI 1:58.73 SB

1500 méter:

8.Lendvai András DSC-SI 4:00.37 SB

10.Reguly Ábel DSC-SI 4:03.09 SB

11.Sós Barnabás DSC-SI 4:03.24

Magasugrás:

2.Hodossy-Takács Sámuel DSC-SI 2.10 PB

Nők:

100 méter:

2.Kozák Luca DSC-SI 11.84

400 gát:

7.Donka Réka DSC-SI 1:07.52

Rúdugrás:

2.Klekner Hanga Csenge DSC-SI 3.80

Távolugrás:

4.Rácz Vivien DSC-SI 5.68

5.Hevesi Hanna DSC-SI 5.62

Hármasugrás:

6.Fodor Anna DSC-SI 11.62 SB

Gerelyhajítás:

1.Szilágyi Réka DSC-SI 59.60 PB

Junior eredmények:

Férfiak:

400 méter:

2.Győri Balázs DSC-SI 50.12 SB

5000 méter:

2.Szőke Balázs DSC-SI 16:32.77

3.Szabó Marcell DSC-SI 16:55.45 PB

Ifjúsági eredmények:

Fiúk:

400 méter:

16.Oláh Máté Milán DSC-SI 54.83 PB

2000 méter akadály:

4.Stiegelmayer András DSC-SI 6:51.79 PB

Leány:

400 méter:

1.Dávid Anna DSC-SI 57.94 PB

3.K. Szabó Gabriella DSC-SI 59.66 PB

Hétpróba:

3.Chrobák Lili DSC-SI 3876 PB

Serdülő eredmények:

Fiúk:

300 gát:

1.Szabó Bence DSC-SI 39.64 PB

7.Czene Dániel Gábor DSC-SI 44.06 PB

14.Zsiros Zsolt DSC-SI 50.18 PB

1500 méter akadály:

1.Jakab András DSC-SI 4:33.50 PB

Újonc-serdülő eredmények:

Fiúk:

100 méter „B” döntő:

2.Török Kelemen László DSC-SI 12.41 PB

4.Czene Dániel Gábor DSC-SI 12.63

300 méter:

3.Szabó Bence DSC-SI 37.84 PB

11.Czene Dániel Gábor DSC-SI 39.38 PB

21.Dávid Viktor DSC-SI 41.52 PB

26.Chrobák Gergő DSC-SI 42.68 PB

Leány:

300 méter:

27.Pasztercsák Lili DSC-SI 45.83 SB

29.Bányai Netta DSC-SI 46.30

35.Kuszkó Lara DSC-SI 46.82 PB

54.Csuka Laura DSC-SI 51.19 PB