Öngóllal szenvedett vereséget a kis DEAC az utolsó percben

A megyei bajnokságban szereplő egyetemi csapatunk értékes pontokat hagyott Nyíradonyban.

0

70490331_2475039222589948_3819391223785848832_n-300x172 Öngóllal szenvedett vereséget a kis DEAC az utolsó percben

A mérkőzésre leginkább a mezőnyjáték és a küzdelem volt a jellemző, de helyzetek azért mindkét oldalon akadtak. Katona László együttese előtt több komoly lehetőség is volt, a végjátékba viszont hibák csúsztak. Már úgy nézett ki, a csapatok megosztoznak a pontokon, de a 88. percben Papp Gábor egy beívelt labdát ki akart fejelni, ám senkitől sem zavartatva a saját kapujába juttatta a játékszert, így a hazaiak szerencsés pontokkal gazdagodhattak.

Megye I 7. forduló

Nyíradony – DEAC-II: 1:0 (0:0)

DEAC-II: Csúri, Lakatos, Patócs, Papp G., Báló (Dénes 69’), Barabás, Kincses, Molnár (Bojti Á. 73’), Sütő, Mizsák (Fodor 82’), Bucz

Edző: Katona László

Katona László: Ismét sikerült úgy felállnunk, hogy nyolc helyen változott a kezdőcsapatunk a múlt hetihez képest. Sajnálom a fiúkat, mert minimum döntetlent érdemeltünk volna. Küzdelmes, mezőnyben kiegyenlített volt a mérkőzés, de a kihagyott ziccerek aránya 4-1 volt javunkra. A vége előtt még volt egy meg nem adott gólunk, és ahogy ilyenkor történni szokott, megbüntetett bennünket a foci törvényszerűsége, de nem is akárhogyan. Úgy fejeltünk öngólt a 89. percben, hogy ellenfél játékos a kapunk közelében sem volt.